Welcome, Guest

מילתא דבדיחותא
(0 viewing) 
Getting out of Isolation and connecting with others is an important part of recovery. This board is for non-addiction related threads, where members exchange jokes, have fun - and drink Lechayim Together!
  • Page:
  • 1

TOPIC: מילתא דבדיחותא 2620 Views

מילתא דבדיחותא 15 Dec 2014 21:13 #245176

• user
  • Fresh Boarder
מה בין עו"ד לפסיכולוג

שניהם מרוויחים את לחמם ביושר אלא שהעו"ד מתפרנס על חשבון העבריינים והפסיכולוג על חשבון
הקורבנות שלהם
Last Edit: 18 Dec 2014 05:57 by user.

Re: מילתא דבדיחותא 16 Dec 2014 22:13 #245244

• user
  • Fresh Boarder
שוטר עוצר נהג שואל אותו למה אתה נוסע כ"כ לאט? 17 מייל לשעה? בכביש בין-עירוני! עונה הנהג: יש כאן שלטים לכל אורך הכביש עם מס' 17! לא! אומר השוטר, זה לא מהירות. זה מס' הכביש! איזה מזל, עונה הנהג. הרגע ירדתי מכביש 287
Last Edit: 18 Dec 2014 05:56 by user.

Re: מילתא דבדיחותא 16 Dec 2014 22:30 #245246

• cordnoy
  • Moderator
היה היה ספר אחד בלוס אנג'לס, אומרים שהוא הכי טוב בעיר.

יום אחד בעל חנות הפרחים בעיר מגיע אליו ומסתפר.

האיש בא לשלם אבל הספר אומר לו "צר לא אני לא יכול לקבל את הכסף, אני מספר במסגרת עבודות שירות לקהילה".

הפרחן שמח ויוצא מהמספרה. בבוקר שאחרי הספר מוצא בפתח חנותו כרטיס תודה ומלא פרחים.

באותו יום נכנס אליו לחנות שוטר ומסתפר. הוא בא לשלם אבל הספר "אין צורך לשלם, אני עושה עבודות שירות".

השוטר יוצא מבסוט, למחרת הספר מוצא במפתן דלתו כרטיס תודה ומלא סופגניות.

באותו יום נכנס אליו למספרה ישראלי ורוצה להסתפר. אחרי התספורת הוא רוצה לשלם אבל..

"תודה לא צריך, אני עושה עבודות שירות". הישראלי שמח ומרוצה יוצא מהמספרה לדרכו.

בבוקר למחרת הספר מגיע למספרה ומוצא תור ענק של ישראלים, מחכים לתספורת חינם.
My email: thenewme613@hotmail.com
My threads: Mikvah Night - Page 1Page 2Page 3Last Page

https://guardyoureyes.com/forum/1-Break-Free/210029-Tryin
:pinch: Warning: Spoiler!
My job: Punchin' bag of GYE - "NeshamaInCharge"
Quote from the chevra: "Is Cordnoy truly a Treasure Island pirate from the Southern Seas?"

MY POSTS ARE NOT WRITTEN AS A MODERATOR UNLESS EXPLICITLY STATED.

Re: מילתא דבדיחותא 17 Dec 2014 00:03 #245249

• user
  • Fresh Boarder
לפעמים כשיש לך יום ממש רע ואתה פשוט חייב להוציא את הקריז על מישהו, אל תוציא אותו על מישהו שאתה מכיר. תשתמש במישהו שאתה לא מכיר, אבל שמגיע לו ! לפני זמן מה ישבתי לי בעבודה ופתאום נזכרתי בשיחת טלפון ששכחתי לעשות. מצאתי את המספר, חייגתי. גבר ענה ואמרתי בנימוס: שלום, אפשר לדבר עם דני? האיש צרח לי לתוך האוזן: 'תלמד לחייג יא טמבל מטומטם' וטרק לי את השפופרת.
היה לי קשה להאמין איך מישהו יכול להיות כל כך גס רוח וכשבחנתי את המספר של דני שנית ראיתי שהתבלבלתי בספרות האחרונות. אחרי שסיימתי את השיחה עם דני החלטתי להתקשר לאידיוט מהמספר השגוי. כשהוא ענה צרחתי לו לתוך האוזן: 'אתה אידיוט' וטרקתי לו.

רשמתי לי את המספר שלו ליד המילה אידיוט ושמרתי את הפתק במגירה. כל כמה שבועות, בדרך כלל כשהייתי צריך לשלם חשבונות או סתם היה לי מצב רוח נאחס הייתי מתקשר אליו וצועק לו ' אתה אידיוט'. זה תמיד שיפר לי את המצב רוח.

כשחברות הטלפונים התחילו להציע את שרות השיחה המזוהה חשבתי שאצטרך לוותר על הטיפול הפסיכולוגי שלי. אז החלטתי להתקשר אליו ואמרתי לו: שלום , כאן מדברים מבזק, האם אתה מכיר את שרות השיחה המזוהה שלנו? הוא צרח 'לא', וכמובן טרק את הטלפון. התקשרתי בחזרה וצעקתי לו: 'זה בגלל שאתה אידיוט'.

יום אחד הייתי בקניון, מחכה בסבלנות שיתפנה מקום חניה ואיזה חמור במרצדס שחורה חותך אותי וחוטף לי את המקום. צפרתי לו וצעקתי שזה המקום שלי אבל החמור מתעלם ממני וחונה שם. בחלון הרכב שלו ראיתי שלט 'למכירה' אז העתקתי את מספר הטלפון. לאחר יומיים, מיד לאחר שהתקשרתי למר אידיוט (המספר שלו אצלי בזיכרון) חשבתי לי שאולי עדיף שגם אתקשר אל מר חמור. שאלתי ' האם אתה האיש עם המרצדס השחורה למכירה? הוא ענה לי שכן.

שאלתי אותו 'איפה אפשר לראות את האוטו' והוא אמר לי שהוא גר ברח' התרבות 2 ברמת השרון 'הבית עם הגדר הגבוהה מברזל. והרכב חונה בחניה'. שאלתי אותו לשמו והוא ענה לי שקוראים לו משה כהן. 'מתי מתאים לך להראות לי את הרכב' שאלתי והוא הסביר שהוא בדרך כלל בבית אחרי 5. אמרתי' משה, אפשר לומר לך משהו? הוא עונה :'כן'. אמרתי לו: ' אתה חמור'. וטרקתי לו בפרצוף. גם את המספר שלו שמרתי לי בזיכרון של הנייד. עכשיו, כשהייתי מדוכדך או סתם בא לי להתפרק על מישהו היו לי כבר שני מטומטמים להתקשר אליהם. ואז בא לי רעיון... התקשרתי לאידיוט. הוא ענה: הלו. אמרתי לו שהוא אידיוט אבל לא טרקתי. הוא שאל: אתה עוד שם? עניתי כן. הוא צרח: תפסיק להתקשר! אלי. אמרתי לו: מה תעשה לי? הוא שאל: מי אתה? אמרתי לו שקוראים לי משה כהן. 'כן? ואיפה אתה גר' הוא שואל. אני עונה לו 'יא אידיוט - אני גר ברח' התרבות 2 ברמת השרון 23 הבית עם הגדר מברזל. המרצדס שלי חונה בחניה' הוא צועק לי: עכשיו אני בא לכסח אותך. אני: 'כן? אני ממש רועד מפחד' וטורק לו. מיד צלצלתי למר חמור . הוא עונה: הלו? ואני: הלו חמור. הוא צועק: אם אני אגלה מי אתה...אני' כן ? מה תעשה? הוא: אני אפרק אותך לחתיכות. אני: ואללה ? נראה אותך 23 אני בדרך אליך, יא חמור. סגרתי לו התקשרתי למשטרה. הודעתי להם שאני גר ברח' התרבות 2 ברמת השרון, ושאני בדרך הביתה, ושאני הולך לרצוח בן אדם...ואז התקשרתי לערוץ 2 ודיווחתי להם על קטטה המונית ברח' תרבות 2 ברמת השרון. מהר נכנסתי לרכב שלי וטסתי לרמת השרון. הגעתי בדיוק בזמן , רואה את שני המטומטמים האלה מכסחים אחד לשני את הצורה מול 6 ניידות משטרה וצוות חדשות ערוץ 2. ומעלינו חג לו הליקופטר של הטלוויזיה. עכשיו אני מרגיש הרבה יותר טוב.
מה אני אגיד לך השיטה הזו של ניהול כעסים היא פשוט פצצה
Last Edit: 18 Dec 2014 05:55 by user.

Re: מילתא דבדיחותא 18 Dec 2014 05:53 #245336

• user
  • Fresh Boarder
לתשומת לב פקידי משרד האוצר

בכל פעם שאתם מעלים מס גם אני מעלים מס
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.42 seconds

Are you sure?

Yes