ברוכים הבאים, אורח

חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב .
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . 1984 צפיות

חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113096

שלום חברים - 
קראתי לעצמי פיניקס - כי זהו השם הלטיני של עוף החול (פשוט זה כבר תפוס...) 
אני מבקש להציג את עצמי ממש בקצרה . 
זו כבר לא פעם ראשונה שאני כאן 
זכיתי מה' למתנה של למעלה מ 1000 יום נקיים. כ 3 שנים וחצי. 
הייתי מזכיר בקבוצות של 30 איש ויותר. מסרתי מסרים ל

ואז, עזבתי את התוכנית ועברתי למקום שנקרא "שקוף" - מתוך אמונה שאני יכול עכשיו להמשיך הלאה - לעבוד על הדברים האמיתיים שלי. - ובעיקר, בכל מה שנוגע לשמירת העיניים - להילחם - כאן התחיל הברוך הגדול שלי . 
היום לאחר שנה ועוד כמה עשרות נפילות. - אני מבין שמהרגע בו שיניתי לעצמי את הכותרת מ-חסר אונים - לנלחם 
התחלתי לדרדר אחורה במהירות. 

אז היום , אחרי עוד נפילה אני קם ורוצה לצרוח בכל כוחי - (אני לא עושה זאת כי אשתי עלולה להתעורר - ואז...) 
אני רוצה לצרוח - "הם לא הלכו לאיבוד" הם פה ויש להם המון סבלנות והמון אהבה והם רק ממתינים בצד לימים הבאים שוודאי יגיעו . כי אם היו לך ימים כאלו - זה אומר שהיית שם כבר - וזה אומר שבעז"ה אתה יכול שוב לעשות את זה - אז הם פשוט מחכים לעוד ימים שיצטרפו אליהם" 

אני די מבולבל - הייתי רוצה להפגש עם חברים מאז למרות שלא ראיתי אותם כבר שנתיים - למרות שבשלב זה לפחות אני לא חושב שנכון לי להצטרף לקבוצות. 

מה שכן, אני ב"נ החל ממחר (היום כבר נפלתי) 
אני מתחיל 90 יום - ואני אנצח - כי זה לא בכוחי - ה' נמצא כאן - הוא מאמין בכח שלי - הוא מעודד אוהב ומחזק ולא התייאש ממני אפי' לא לרגע אחד. 

אז תודה לכם חברים טובים על האתר הנפלא - ואם קראתם את הפוסט הזה - אז תודה גם על זה ועל התגובות שאולי תכתבו - וגם אם לא תכתבו שום תגובות - וגם אם אף אחד לא יקרא את זה - ה' תמיד יקרא. . . 

לילה טוב, 
אוהב את כולכם (את עצמי עדיין לא למדתי לאהוב)

:pinch: אזהרה: ספוילר!
נערך לאחרונה: לפני 5 שנים, 9 חודשים על ידי פיניקס. סיבה: אין לי מושג איך מוחקים את הספויילר שהוספתי בטעות . אם יש לכם איך לעזור - אשמח

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113097

• שבי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 2465 ימים
  • דירוג פלטיניום

הי פניקס , כואב לשמוע את מה שאתה עובר. 
שמח שחזרת לכאן ואיתך בדרך ל 90 .
אשמח להיות בקשר איתך ולקבל וגם לתת מההחלמה. אוהבים אותך איש יקר .

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113098

עלו לי דמעות
כל הכבוד שחזרת.
אתה רק מלמד אותנו שתמיד צריך לעבוד ואין כזה דבר 'חסין'.
אבל אתה גם מלמד שתמיד אפשר לחזור.

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113100

• jayjay
  • חבר חדש

בוקר טוב!
ריגשת מאוד. מצד אחד קצת מלחיץ לשמוע על נפילה אחרי זמן רב ומצד שני מעודד מאוד לשמוע שאתה ממשיך להתמודד באופטימיות גדולה. 
בהצלחה בדרכך
ובעז"ה תלמד לאהוב את עצמך:wink:

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113101

• robinhood
  • דירוג פלטיניום
פיניקס כתב on 20 יוני 2018 01:10:

שלום חברים - 
קראתי לעצמי פיניקס - כי זהו השם הלטיני של עוף החול (פשוט זה כבר תפוס...) 
אני מבקש להציג את עצמי ממש בקצרה . 
זו כבר לא פעם ראשונה שאני כאן 
זכיתי מה' למתנה של למעלה מ 1000 יום נקיים. כ 3 שנים וחצי. 
הייתי מזכיר בקבוצות של 30 איש ויותר. מסרתי מסרים ל

ואז, עזבתי את התוכנית ועברתי למקום שנקרא "שקוף" - מתוך אמונה שאני יכול עכשיו להמשיך הלאה - לעבוד על הדברים האמיתיים שלי. - ובעיקר, בכל מה שנוגע לשמירת העיניים - להילחם - כאן התחיל הברוך הגדול שלי . 
היום לאחר שנה ועוד כמה עשרות נפילות. - אני מבין שמהרגע בו שיניתי לעצמי את הכותרת מ-חסר אונים - לנלחם 
התחלתי לדרדר אחורה במהירות. 

אז היום , אחרי עוד נפילה אני קם ורוצה לצרוח בכל כוחי - (אני לא עושה זאת כי אשתי עלולה להתעורר - ואז...) 
אני רוצה לצרוח - "הם לא הלכו לאיבוד" הם פה ויש להם המון סבלנות והמון אהבה והם רק ממתינים בצד לימים הבאים שוודאי יגיעו . כי אם היו לך ימים כאלו - זה אומר שהיית שם כבר - וזה אומר שבעז"ה אתה יכול שוב לעשות את זה - אז הם פשוט מחכים לעוד ימים שיצטרפו אליהם" 

אני די מבולבל - הייתי רוצה להפגש עם חברים מאז למרות שלא ראיתי אותם כבר שנתיים - למרות שבשלב זה לפחות אני לא חושב שנכון לי להצטרף לקבוצות. 

מה שכן, אני ב"נ החל ממחר (היום כבר נפלתי) 
אני מתחיל 90 יום - ואני אנצח - כי זה לא בכוחי - ה' נמצא כאן - הוא מאמין בכח שלי - הוא מעודד אוהב ומחזק ולא התייאש ממני אפי' לא לרגע אחד. 

אז תודה לכם חברים טובים על האתר הנפלא - ואם קראתם את הפוסט הזה - אז תודה גם על זה ועל התגובות שאולי תכתבו - וגם אם לא תכתבו שום תגובות - וגם אם אף אחד לא יקרא את זה - ה' תמיד יקרא. . . 

לילה טוב, 
אוהב את כולכם (את עצמי עדיין לא למדתי לאהוב)

:pinch: אזהרה: ספוילר!

וואו, בחיים לא פגשתי מישהו שנפל אחרי 3 שנים, אתה חיה נדירה.
אפשר לדעת מה זה המקום הזה שקוראים לו "שקוף" ? לא הבנתי מה זה.
אפשר גם לדעת מה בדיוק עשית כשניסית "להילחם" בתאווה במקום "להיכנע" לה ? מה הדברים שעשית ביום יום שהיו שונים " מה הדברים שחשבת שהיו שונים ? 

מדהים שיש לך את האומץ לומר שנכשלת אחרי שכבר כולם חשבו שאתה סיפור הצלחה, אתה נותן לי השראה. תודה.

שלום, אני robinhood, מומחה בטכנולוגיות סינונים של פורום שמור עיניך.
אני תמיד משתדל לשתף כל טיפת מידע שיש לי, אם אתה מעוניינים לקרוא:
איגוד כל המדריכים שלי בנושא סינון

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113105

• איש פלא
  • חבר ותיק
  • "איש פלא ונשמתי פלא גדול"
פרשנות ששמעתי מאדם חכם: אהבה, פירושה לעשות מקום למישהו בעולם. המבקשים אהבה רוצים שיהיה להם מקום בעולם, מבקשים שמישהו יעשה להם מקום.פילוסופי משהו.. אבל בגדול זה אומר שהאדם לא יכול עם הלבד בעולם. את הבדידות אני פוגש כשאין לי מקום בעולם. לא עם אחרים ולא עם עצמי. אני נמצא שם לבד,, אני נושא ב(בכול)עול העולם לבדי, ואין לי עם מי לחלוק אותו. שאלה אם אני מוכן לחלוק את העול הכבד הזה עם אדם נוסף (אדם נוסף ועוד אחד ועוד אחד) ללמוד לאהוב את עצמנו זה להפגין ביטחון במי שאנחנו, לא עושים את זה באירועים גדולים, אלא בנקודות קטנות של שמחה שיש לנו לחלוק עם אנשים הקרובים אלינו. להתחיל לראות כמה טוב יש בהם, כמה טוב יש בנו, כמה הרבה טוב יש בעולם הזה שה' ברא.ביטחון בחום נעשה בעקביות ובצעדים קטנים ויום יומיים. בהצלחה חבר חדש -ישן אוהב לך ולהצלחתך לעשות פה בעולם מקום חדש,  במרחב הנצחי..
 יש לך את הזכות להתחיל גם הפעם מחדש! סוד עוצמת החיים
   אור ה' עליך זרח

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113107

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כואב עד דמעות,
מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך,
לא רוצה לדבר על אף אחד, אבל כנראה שמכור נשאר מכור, והחיבור לאלוקים דרך לוותר על פגמי אופי משאירים אותנו נקויים,

שולח לך הודעה בפרטי, אשמח להיות בקשר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113139

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום פיניקס, אוהב אותך מאוד.
כואב לי איתך ביחד. האמת בהתחלה כשהתחלתי לקרוא את הפוסט רציתי להגיב על שקוף.... (מה לעשות גם אני חולה בריכוז עצמי..), פתאום אני קולט את העוצמה של הכאב. 
אני חייב לספר לך שאני מכיר חבר מהקבוצה שבה אני משתתף שהיה נקי מעל 3 שנים וחזר לקבוצות אחרי הפסקה של 5 שנים שהוא היה בשימושים. 
לצערי החבר הזה לא איתנו היום.
המחלה... היא גדולה מאיתנו, אני חייב להיות מחובר לכוח גדול ממני/ לכוח עליון כל הזמן, ממש כל הזמן. אני לא מאחל לשונאים שלי לעזוב אחרי מספר שנים את התכנית, בטח שאני לא מאחל את זה לעצמי.

מילה אחת ממני הקטן, תתפוס את ההזדמנות עכשיו ב- 2 ידיים בריצה חזרה פנימה, כי אני מכיר גם חברים שנקיים היום כמה וכמה שנים, אחרי ניקיון של שנים - נפילה - וסיבוב בחוץ.

אם בא לך, אתה יכול ליצור איתי קשר בפרטי.
שוב כואב לי לכתוב לך, הסיטואציה בכלל לא נעימה, עדיין אלוקים אוהב יכול לעשות את מה שאני לא יכול לעשות בשבילי, רק אם אני יאפשר לו לעשות את זה.

חיבוק.

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113167

פניקס היקר
אוהב אותך מאד
תודה על הכינות, ועל התקוה...
מאחל לך, מכל הלב,שתמריא בכנפיך החדשות, לחיי הדרור, והשלוה....

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113176

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

שלום לך אח יקר
אני לא יודע אם אני מכיר אותך, האם אתה אחד מהחברים שכאשר אני מדפדף באנשי הקשר ואני נזכר בהם הלב שלי נחמץ, או שאולי אנחנו לא מכירים כלל וכלל.
איך שלא יהיה אני מתפלל עבורך שתמצא את דרכך לעלות למסלול הניקיון וההתקדמות
תודה על הכנות ועל האומץ
אוהב אותך

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 5 שנים, 9 חודשים #113184

אוהבים.
תודה על התזכורת שזו מחלה ערמומית מבלבלת ורב עוצמה.
אני מאוד מעריך אותך על הכנות ועל היכולת לבקש עזרה.

מחכים לך עם מלוא האהבה והתמיכה.

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 3 שנים, 5 חודשים #128787

אני רוצה להגיד שאני מורשם מכוח הרצון שלך. אני חדש פה ואני חייב לומר שנבהלתי ממה שאתה מספר כי לא חשבתי שאחרי כזאת תקופה ארוכה אפשר להתרסק ככה, ברור שאין אפוטרופוס וכו' אבל חשבתי שאם ממשיכים עם הכלים אפשר להצליח...

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 3 שנים, 5 חודשים #128804

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

זאת האמת, מכור נשאר מכור כל החיים.
רק פעולות של תוכנית 12 הצעדים בצורה עיקבית, עוזרות.
מניסיון, כשמפסיקים לעשות פעולות מתרסקים.
אני עכשיו קרוב מאד לנפילה, אחרי שלא ביצעתי פעולות מספר חודשים.
מדהים איך התאווה מושכת אותי לזכויותיהם.
זקוק לעזרה

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 3 שנים, 5 חודשים #128920

המשתוקק כתב on 11 אוק' 2020 11:25:

ניסן כתב on 11 אוק' 2020 03:32:

זאת האמת, מכור נשאר מכור כל החיים.

לא נכון. לא תמצא מישהו שנקי 10 שנים ונפל, וגם אם כן - זה לא בגלל שהוא היה מכור...
אסירותודה שנקי כ15 שנה כתב לאחרונה - שבשנים האחרונות אין לו בכלל קריזים...

אין סתירה בין הדברים. מכור נשאר מכור, אבל אם עובדים את הצעדים אפשר לחיות אחרת.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: חדש אבל מאוד ישן - חוזר שוב . לפני 3 שנים, 5 חודשים #128930

• Kdouchatnakimimabatim
  • רצף ניקיון נוכחי: 69 ימים
  • דירוג זהב

מצטרף לצועד היקר !

ובכן אסירותודה שנקי 16 שנים עושה פעולות ביום יום !

ולכן הוא מחזיק מעמד...

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.58 שניות

Are you sure?

כן