ברוכים הבאים, אורח

אז עכשיו אני (לא) נורמלי...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... 2882 צפיות

אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103787

• נדב4
  • רצף ניקיון נוכחי: 2120 ימים
  • חבר קבוע

בחסדי ה' זכיתי בארבע החודשים האחרונים לחוות קצת איך אדם נורמלי מרגיש. עוד זכיתי בחסדי ה' חסרי הגבול ומידה להכיר בחורה שבעוד פחות משלושה חודשים תהייה אישתי בעז"ה. התקופה הזאת מלאה בהרבה רגשות. הרבה צפייה, התרגשות. רגשות של חיבה גדולים. המחשבות מתחילות להתרוצץ לי בראש, השאלות נוקבות-

האם אני באמת חש רגש אמיתי וכנה או שמא המפלצת שבי מחפשת לה את הדרך לפרוץ והסיטואציה היא רק מסווה של קדושה לאותה תאווה הרסנית?

ואז אני מוצא את עצמי מתגלגל לשאלה נוספת- איך בכלל יהיה הקשר שלי עם אשתי אחרי כל השנים בהם התאווה שרצה בחיי, בראשי ובמחשבותיי? הקשר הגופני אמור לחבר בין בני הזוג, אז מה יעשה אדם שאצלו הקלף הזה כבר שרוף?

ואז התובנה נחתה עלי פתאום- אני לא אדם רגיל, אני חולה נפש... כלפי חוץ אולי אראה כמו אדם רגיל, וגם אם אהיה (בעז"ה) עוד הרבה זמן נקי, אפילו אישתי לא תדע... אבל- אני יודע את האמת! אני לא אדם רגיל, אני לא נורמלי, אני לא כמו כל אחד! אני חולה! אני אדם שלא יודע מה זה קדושה. יהיו תחומים בחיים שלא אוכל לחיות בצורה טבעית כמו כל אדם מן השורה, אצלי התחומים האלה קיבלו צורה שונה וחולנית ולא אוכל כבר להחזיר אותם לממדיהם הרגילים. כול חיי אצטרך לחיות בעמידה על המשמר, ריסון ואיפוק כי זו הדרך היחידה לשמור על טיפת השפיות שעוד נשארה בחיי. אז ריבונו של עולם, אבי האוהב נתן לי מתנה- דרך לחיות את מעט השפיות שעוד נשארה בצורה הכי מקסימלית אז מה זה משנה איך זה יהיה?! אדם שקיבל את חייו במתנה מה אכפת לו אם הוא לא חי בוילה?!? מה שיחיה זה כבר בונוס לא משנה איך... 

אני חי כמו אדם רגיל אבל רק כמו. כנראה שאין מנוס, כל יום (רק להיום) צריך להתפלל לאבא שבשמיים לחיות את חיי הלא שפויים בצורה הכי קרובה לנורמלי שרק אפשר. ביום שאחשוב שחזרתי להיות רגיל בעצם אעשה את פנית הפרסה חזרה לזרועותיה של התאווה...

תודה לאבא שבשמיים שעוזר לי יום יום (רק להיום) לא לחזור לזוועות, לעצב והדיכאון, לריקבון והריקנות, השנאה העצמית והייאוש. תודה לאבא שבשמיים שנותן כוח לעמוד בפרץ כל יום (רק להיום) להלחם במפלצת שתישאר עמוק אי שם...

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103788

• bubh1
  • חבר קבוע

כל אוד אתה השולת אין שום בעיה

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103803

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

בהצלחה חבר יקר.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103821

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3201 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

מזל טוב אחינו היקר!!
שתזכה לבנות בית נאמן בישראל עם הרבה קדושה ואהבה.
אל תדאג יהיה בסדר, אני בטוח, שום דבר לא קורה בעולמו של ה' בטעות, וגם דברים שמגיעים ממקום שמעורב עם תאווה יכולים להיות הדבר הכי קדוש וטהור שקיים בעולם. אנחנו רק בני אדם, אנחנו באמת רוצים להשתפר רוצים להתקרב אליו, כי הוא ידע יצרנו, הוא אוהב אותנו עם המפלצות, ומעצם היותנו כאלה יש בנו את הכח להגביה עוף מעל המלאכים, כל עוד ננסה להישאר מחוברים אל אבינו הרחום מובטח לנו ששכינתו תאיר דרכנו בחיים הזוגיים והאישיים.
שתזכו ל"זכו - שכינה ביניהם", וכפי שהבאתי בעבר שהרב שלי היה מברך חתנים בשבע ברכות שלהם - כשיש את השכינה בבית יש הכל.
שתזכו, ושנזכה כולנו לעוד יום שמח ונקי.
אוהבים אותך

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103822

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

ברכות. שיהיה בשעטו"מ. שתשמח באשתך, שהיא תשמח בך, ושתהיו שניכם קרובים יחד לאבא שבשמיים.
למרות שאני מבין למה אתה סבור "שהקלף הזה שרוף", אינני מסכים איתך. הוא לא. הוא "על תנאי".
תתן, יהיה מיוחד. תבוא "לקחת", זה ישרוף.. 
בהחלמה

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103861

• גיימס
  • דירוג פלטיניום
אסירותודה כתב on 21 מאי 2017 22:31:

תתן, יהיה מיוחד. תבוא "לקחת", זה ישרוף.. 

ענק. תודה.

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103862

• EasyS
  • רצף ניקיון נוכחי: 12 ימים
  • חבר חדש

מזל טוב!
השפע הזה שמגיע מלמעלה הוא תמיד טוב,
המילה "מזל" באה לבטה את המציאות הזו שהיא מציאות של השפע השמגיעה מלמעלה כמו כל דבר שנוזל שתמיד יורד מלמעלה למטה.

אפילו תאווה לדבר טוב הוא טוב.

אל תדאג חבר יקר מה שעושה ה' הוא לטוב גם הנסיונות וגם הנפילות של העבר,
תפקידנו לראות את ההמשך באור אחראי וחיובי.

ושימח את אישתו! ושמח בה!

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103979

• נדב4
  • חבר קבוע

תודה רבה צדיקים! ה' ישמור אתכם!
(מחילה על הדיליי, אני לא תמיד מול מחשב...)

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #103998

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אוהבים. תמיד.

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #104002

• Kobilevigye
  • דירוג כסף

וואו נדב, קודם כל מזל טוב!! ואני כלכך מייחל שדברים ילכו לך בהצלחה עם אשתך. כי אז אולי גם לי תהיה תקווה..
אחד הדברים שהתאווה הכי מכאיבה לי זה עניין הזוגיות. אמרתי לעצמי שעד שלא אהיה נקי תקופה, ואראה התקדמות משמעותית בתהליך שלי, אני לא אכנס למערכות יחסים. אבל מנגד, מרגיש כבר שזה כלכך חסר לי. אני מרגיש בודד, ומת כבר להיות במערכת זוגית.. 
זהו, רק מחזיק לך אצבעות ומתפלל לאלוהים שישמע לתפילתך. ואולי יתקיים בי כל המתפלל על חבירו- נענה תחילה...
מזל טוב. אוהב...

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי Kobilevigye.

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #104021

• נדב4
  • חבר קבוע

תודה צדיק!
אני ממש מבין אותך ואת ההרגשה הזאת. כשהאדם מבין שזוגיות לא תפתור את הבעיה (וגם בכלל לא ברור אם תעזור להחלמה) הרצון הטבעי הוא לא להכניס את הראש לעוד בעיות (שהרי אם עד עכשיו את החיים שלנו דפקנו, מעטה גם חיים של משהיא נוספת אנו יכולים להרוס...)

גם אני חשתי ככה. מרגע שנכנסתי לאתר הפסיק לעניין אותי להתחתן, ההחלמה הייתה הדבר כמעט היחיד שהיה לי בראש. אבל לריבונו של עולם היה תכנונים אחרים בשבילי- אחרי פחות מחודש מאז שנכנסתי לאתר הכרתי את ארוסתי... היה לי קשה, כמו שאתה מתאר רציתי להתבסס בהחלמה לפני שקופצים למים...

אגיד לך את דעתי ממה שחוויתי ומקווה שיהיה לתועלת-
אני לא הרבה זמן באתר, רק חודשים בודדים. אבל קדמו לאתר כמה שנים של התמודדות. האתר חידש לי התמודדות מסוג שלא הכרתי וגם לא הייתי מגיע בחיים לבד. גם קודם שהגעתי לאתר  היו לי זמנים (אפיל ארוכים יחסית) שבהם לא נפלתי אך לא באמת הייתי נקי. המפלצת הייתה הולכת לישון. לפעמים חודש ולפעמים חודשים ופעמיים גם ישנה שבעה חודשים... אבל בסוף היא תמיד הייתה קמה,וקמה רעבה! הייתה אוכלת תאווה עד שהשביעה את רעבונה ואז חוזרת לישון וחוזר חלילה. בחודשים האחרונים (מאז שאני באתר) תתפלא אבל היא לא ישנה, היא ערה (ומאז שאני מאורס היא אולי רעבה יותר...) אבל היא בתוך כלוב. האתר נתן לי את הכוח לבנות אותו. 

אני יכול להגיד לך את דעתי הקטה (שוב, אני חסר ניסיון...). לא צריך לחכות שנצליח לאלף את המפלצת שתהייה כלבלבון חמוד (גם לא בטוח שזה אפשרי...). לדעתי ביום שתרגיש שהכלוב שלך מספיק חזק שע"י פעולות תחזוקה יום יומיות הוא יישאר חזק וישמור עליה בפנים- זה זמן מתאים לבנות את החיים. כמו שאמרתי בתחילת השרשור הזה, אני לא אדם רגיל. אני מרגיש את המפלצת חייה בתוכי. הנטיות והמשכיה למין עדיין קיימת לצערי, אבל כרגע בחסדי ה' הם לא מגיעים לכלל מעשה, נשארות קבורות בתוכי (כל יום רק להיום). לענ"ד זה הספיק כי כאמור העבודה היא לכול החיים כנראה...

שיהיה המון בהצלחה אחי היקר! שוב תודה על הברכות. שנזכה לשמוע פה על שמחתך בקרוב! 

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #104041

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

אני מסכים עם עיקרון דבריך אל חולק עליך בדבר אחד: 
אנו לא שמים שום דבר בתוך כלוב. אנחנו חסרי אונים, אנחנו איבדנו שליטה על זה. 
מה שאנחנו כן יכולים לעשות זה פעולות. בתוכנית אנחנו לומדים שאנחנו לא מתמודדים בכלל עם המפלצת... היא שם, ושם לשבור... אבל אלוקים יכול לשחרר אותנו. 
וכך על ידי פעולות וכניעה יומיומית אםשר להצליח. 
בהחלמה. 

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #104047

• נדב4
  • חבר קבוע

אם לא אהבת את המטפורה אפשר להחליף אותה... 

וודאי שהכול מבוסס על היותנו חסרי אונים. אדרבה, כל מה שכתבתי נובע מכך שהבנתי שאני חסר אונים ואני לא יכול לשנות את הנטיות שלי ואת החולשות שלי. אם פעם ניסיתי למצוא את הדרך בה "אני" אצליח להפסיק עם ה"מנהג הלא טוב" הזה. היום אני יודע שזה לא דבר שאתגבר ואחזור למה שהייתי אלא זו עבודה של כל החיים לעמוד על המשמר. במילים אחרות לא לנסות לנצח את התאווה (או בלשון המטפורה לנצח את המפלצת) כי אני חסר אונים מולה וזה לא הולך לקרות, אלא לקבל את המצב כמו שהוא ורק להתפלל לה' שייתן לי כוח לא ליפול למעשים שאני לא רוצה לעשות... המטפורה של מפלצת בכלוב הכוונה שנטיות והמשיכה קיימים בי אבל הם נשארים בגדר הנטייה בלבד ולא גולשים לתחום המעשה.

כמובן שכל זה הוא אך ורק בזכותו של אבא שבשמיים. בכוחותיי לא יכולתי לעשות כלום. הדבר היחיד שעזר לי בתחום הזה הוא ריבונו של עולם, הוא לא עזב אותי לרגע, הלך איתי יד ביד. עזר לי להתמודדות. הכול הוא יתברך. התכוונתי לומר שאחרי זמן שבו האדם מרגיש שלמד איך להתקדם בתוכנית ולשמור על הנקיות שלו, שם זה הזמן ולא לחכות שהיצר יעלם כי זה לא יקרה... אבל תודה על שחידדת את כוונתי.

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #104074

• גיימס
  • דירוג פלטיניום

תודה. איזה יופי. 
אני רק נזעקתי למראה עיני... חיזקת אותי עם החוסר אונים שלך. 
שיהיה המון בהצלחה ובהחלמה!!! 
אוהבים. 

תגובה: אז עכשיו אני (לא) נורמלי... לפני 6 שנים, 11 חודשים #104096

• עלינו לשבח
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר חדש

אני חייב להגיד שקצת קשה לי שאתה אומר שאתה תשאר חולה ועל המשמר כל החיים .. אני יכול להגיד מנסיון מפעם שאפשר לחיות בנקיות ללא התאווה למשך זמן ארוך . יכול להיות שאתה אכן צודק ואני מפספס נקודה אשמח אם תסביר לי .
אוהבים אותך תצליח !

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.61 שניות

Are you sure?

כן